Co tam u nas słychać?

Hej hej. Często pytacie co tam u nas słychać? ️Latem w naszym przedszkolu nie brakuje wrażeń. Spacerujemy, bawimy się, skaczemy, odkrywamy uroki wakacji i dużooooo przebywamy wśród natury. Czyli jest fajnie.

Wesołych wakacji

Wesołych wakacji......

Słoneczny patrol

Wakacje tuż tuż, a nasze przedszkolaki uczą się bezpieczeństwa od najlepszych. Dzieci na słonecznej plaży uczestniczyły w pokazie ratownictwa wodnego zorganizowanym przez WOPR. Zostały pouczone o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zabaw wodnych w okresie wakacji oraz o niebezpieczeństwie zabaw przy falochronie.

Marynistyczny przegląd

W marynistycznym przeglądzie "Ocean przygód" zorganizowanym przez PM4 wzięły udział nasze przedszkolaki z grupy Wesołki oraz Nieśmiałki. Wszystkie prace były pomysłowe i bardzo ciekawe. Dzieci odebrały dla swoich grup z rąk Pani Dyrektor nagrody oraz dyplomy. Dziękujemy za zaproszenie.

Piżama party u Wesołków

W piątek Wesołki przyszły do przedszkola z poduszkami, śpiworami, maskotkami i kocami, a do tego ubrane w piżamy. To był bardzo spokojny, niespieszny czas podczas którego dzieci mogły wylegiwać się do woli, oglądać ulubione bajki, zajadać popcorn i tańczyć. Najfajniejsze jednak okazały się zabawy i bitwa na poduszki.

To już jest koniec...

Kochane Wesołki dziękujemy Wam za wszystkie spędzone razem chwile. Za każdy dzień, który był cenną lekcją. Za każde słowo kocham, za uśmiech, za łzy, za wzruszenie. Za każde razem przebyte doświadczenie, bo jak się okazuje to dorośli mogą wiele nauczyć się od dzieci.