XXII Przegląd Twórczości Teatralnej "Europejskie Bajanie - Najpiękniejsze Bajki i Baśnie"

"Witajcie w naszej bajce" i przenieście się w podróż po całej Europie, gdzie czeka na was Pinokio, Brzydkie Kaczątko, Rumcajs, Tadek Niejadek, Czerwony Kapturek, Rybak i złota rybka, Kopciuszek oraz Smerfy. To podróż oczami dzieci, które jak nikt najlepiej znają się na bajkach.

Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny

Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny. Zapraszamy do galerii foto.

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Dnia 21 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. My także włączyliśmy się w obchody tego wyjątkowego dnia, zakładając dwie różne, kolorowe skarpetki. Zakładając kolorowe, niepasujące skarpetki zwracamy uwagę na problemy, z którymi borykają się osoby z Zespołem Downa.

Dzień Kobiet i Mężczyzn

Wesołki z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn oraz zbliżającej się wiosny wybrały się do Cafee Venezia. W tak miłej scenerii dzieci nie tylko pałaszowały pyszne gofry, ale uczyły się kulturalnych zachowań, używania zwrotów grzecznościowych i kultury osobistej.

Uroczystości marcowe

Apsiki i Nieśmiałki na uroczystości rocznicy walk o Kołobrzeg i zaślubin Polski z Morzem w marcu 1945 r.

W marcu jak w garncu

Jakie dźwięki towarzyszą burzy? Jakie kolory ma tęcza? Na te i inne pytania w ubiegłym tygodniu poznały odpowiedź Śpioszki, które na różne sposoby zaznajomiły się z symbolami pogody - między innymi na świeżym powietrzu.