Spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Kołobrzegu na rok szkolny 2022/23.

SZANOWNI PAŃSTWO! W środę 29 czerwca 2022 roku w godzinach od 16:00 do 17:00 w naszym przedszkolu organizujemy spotkanie adaptacyjne dla dzieci, które od września rozpoczną edukację przedszkolną. Dzieci wesoło spędzą czas podczas różnorodnych zabaw pod opieką nauczycieli. Serdecznie zapraszamy!

Ekokulturalne Przedszkole

W ramach II Edycji Projektu Ekologicznego "Ekokulturalne Przedszkole" grupa Nieśmiałki zrealizowała wszystkie ekowyzwania, skupiając się na podejmowaniu różnorodnych akcji na rzecz naszej planety.

Plebiscyt Edukacyjny 2021 - Przedszkole na medal

Pod koniec minionego roku nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców naszego przedszkola do Plebiscytu Edukacyjnego 2021 - Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński".

WAKACJE 2022!

SZANOWNI RODZICE, uprzejmie informuję, że w okresie wakacji Przedszkole Miejskie nr 3 będzie pełniło dyżur w lipcu dla dzieci:

Kiermasz Świąteczny

Szanowni Rodzice, Opiekunowie! Zachęcamy Wszystkich do przygotowania ozdób świątecznych i przyniesienie ich na kiermasz. Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na zakup zabawek oraz pomocy dydaktycznych.

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2021/22

Drodzy Rodzice. Informujemy, że ubezpieczenie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Zainteresowanym Rodzicom przekazujemy oferty , które wpłynęły do naszego przedszkola.