Prosimy o kalosze, parasole i płaszcze przeciwdeszczowe

Drodzy rodzice prosimy o kalosze, parasole i płaszcze przeciwdeszczowe dla dzieci. Deszcz nie musi być nudny i smutny! Kałuże i padający z nieba deszcz mogą idealnie inspirować do zabawy.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025

Głównym zadaniem programu jest tworzenie warunków do rozwoju czytelnictwa wszystkich Polaków czytających i nieczytających tak, by każdy miał równy i demokratyczny dostęp do wiedzy i uczestnictwa w kulturze książek.

Spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych

Spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Kołobrzegu na rok szkolny 2022/23.

SZANOWNI PAŃSTWO! W środę 29 czerwca 2022 roku w godzinach od 16:00 do 17:00 w naszym przedszkolu organizujemy spotkanie adaptacyjne dla dzieci, które od września rozpoczną edukację przedszkolną. Dzieci wesoło spędzą czas podczas różnorodnych zabaw pod opieką nauczycieli. Serdecznie zapraszamy!

Ekokulturalne Przedszkole

W ramach II Edycji Projektu Ekologicznego "Ekokulturalne Przedszkole" grupa Nieśmiałki zrealizowała wszystkie ekowyzwania, skupiając się na podejmowaniu różnorodnych akcji na rzecz naszej planety.