Wizyta Pani Bibliotekarki

17 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu panią bibliotekarkę z Miejskiej Biblioteki Publicznej Dla Dzieci i Młodzieży. Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, pobudzenie wyobraźni dzieci i zachęcenie do czytania.

Dalton International Dalton Conference

Plan Daltoński strategią profesjonalizacji zawodowej nauczycieli 9The Dalton as a strategy for professional professionalisation of teachers).

Kiermasz Jesienny

W naszym przedszkolu kiermaszy bez liku. Dziś proponujemy odrobinę serniku. Murzynka? A może babeczki wspaniałe? Wszystko takie pyszne i okazałe! Buraczki w słoiczku już oczko puszczają, grzyby się do nas też uśmiechają. Pikle, ketchupy, ogórki, papryka to wszystko dla uszu warzywna muzyka.

Z wizytą w pracowni 3D

4 listopada Wesołki odwiedziły Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu. Obejrzały makiety dawnego Kołobrzegu w technologii 3D wykonane przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. Nasze sześciolatki dowiedziały się dlaczego fotografia jest podstawą do realizacji projektów druku 3D.

Rozstrzygnięcie konkursu "Moja ulubiona postać z bajki"

Wszystkie prace były bajkowe, kreatywne, ciekawe i pomysłowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

W obiektywie

Wesołki przygodę z aparatem rozpoczęły we wrześniu. Spotkały się z profesjonalistami w fachu - fotografami: panem Jarkiem i panem Tadeuszem. Oglądały sesję fotograficzną tworzoną przez pana Tadeusza, same stawały w roli modela, to znów fotografa.