Warsztaty

Jak uruchomić proces myślowy dziecka? To proste! Jak podkreśla pani Ewa Zielińska, prowadząca trzy dni warsztaty z wspomagania rozwoju umysłowego małego dziecka wraz z edukacją matematyczną.

Widowisko PINOKIO

Dnia 10 maja Wesołki wybrały się do Regionalnego Centrum Kultury na spektakl pt.: "Pinokio”. Widowisko w reżyserii Bruna Małkowskiego, ze wspaniale napisaną muzyką i piosenkami, wystawiony przez aktorów teatru Artenes wzbudziło wiele refleksji w małych widzach.

Quiz "Mały ekolog to ja"

Podsumowaniem obchodów Dnia Ziemi w naszym przedszkolu był quiz wiedzy o ekologii. W grupach młodszych oraz starszych rozegrał się zacięty pojedynek teoretyczny i praktyczny. Celem spotkania było kształtowanie postaw proekologicznych wobec Ziemi i świata przyrody, utrwalenie umiejętności prawidłowego segregowania odpadów, zebranie i utrwalenie zdobytych wiadomości.

Konkurs plastyczno-techniczny "Ekoludek"

Konkurs plastyczno-techniczny "Ekoludek". I miejsce zajęła Zofia M. - 5 latki, II miejsce Jan P. - 5 latki, III miejsce Maksymilian Ć. - 4 latki. Gratulujemy!

Śpioszki obserwatorami przyrody

Śpioszki obserwatorami przyrody - zapraszamy do galerii foto.

Zajęcia z rodzicami w Śpioszkach

Zajęcia były związane z wiosenną łąką, na których dzieci wspólnie z rodzicami rozwiązywały zagadki, wcielały się w rolę mieszkańców łąki, wspólnie tańczyli, a na zakończenie swotrzyli w grupach wiosenne łąki z wykorzystaniem wielu materiałów plastycznych.