Rozstrzygnięcie konkursu patriotycznego "Polska moja ojczyzna"

Rozstrzygnięcie konkursu patriotycznego "Polska moja ojczyzna". Ogromne gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Rozstrzygnięty konkurs "Zabytki wokół nas"

Dzisiaj w Muzeum Miasta Kołobrzeg został rozstrzygnięty konkurs "Zabytki wokół nas". Miło nam poinformować, że wśród zwycięzców znalazly się dzieci z naszego przedszkola: I miejsce Julia K. gr. Apsiki oraz II miejsce Agata K. gr. Nieśmiałki.

Wycieczka do Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego

W piątek grupa Nieśmiałków wybrała się do Zespołu Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego gdzie czekali na nich Kucharze z klasy 2 A, którzy wcielili się w pedagogów i przygotowali lekcje dla młodszych kolegów i koleżanek.

Mamy super moce

Mamy super moce! czyli spontaniczna dyskoteka na polance.

Uroczyste podniesienie flagi Rzeczypospolitej Polskiej

2 maja odbyło się uroczyste podniesienie flagi Rzeczypospolitej Polskiej przez Kampanię Honorową Garnizonu Kołobrzeg na wieżę ratusza oraz wspólne odśpiewanie hymnu.

Alpaki w naszym przedszkolu

Obserwowanie alpak jest niezwykłym, edukacyjnym, pobudzającym ciekawość i rozwijającym wrażliwość doświadczeniem. Dzieci miały okazję dotknąć, pogłaskać, a nawet nakarmić te niesamowite stworzenia. Ich przysmakiem jest marchewka o czym przedszkolaki mogły przekonać się same.