Andrzejki

We wtorek 30 listopada nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. W każdej grupie przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty, świece oraz unoszący się w całym przedszkolu zapach topionego wosku, stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom.

Przedszkole Na Medal

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy w plebiscycie. To ogromne wyróżnienie zająć pierwsze miejsce.

Dzień Misia

Nasz pluszowy przyjaciel obchodził swoje kolejne urodziny. Nie mogło nas przy nim zabraknąć! Dużo zdrówka na kolejne misiowe lata, słonka i dobrego humorku. Buziaki Misiu.

Akcja - 16 Dni Przeciw Przemocy

Stop Przemocy i Agresji! skandowały Wesołki podczas dzisiejszego heppeningu. Dzieci o godz. 10 wyruszyły z przedszkola i spacerując nadmorskim deptakiem dumnie prezentowały przygotowane transparenty. Pozytywne reakcje oraz brawa ze strony mijających ludzi ukazują jak ważny społecznie jest to temat.

Dzień Zdrowego Śniadania

Podczas Światowego Dnia Zdrowego Śniadania nasze przedszkolaki przygotowywały dla siebie pyszne, zdrowe, pożywne i dające energię śniadanie. Dzieci zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania i ze smakiem zajadały wykonane przez siebie kolorowe kanapki. To była świetna zabawa!

Nieśmiałki w bibliotece

Dzieci z grupy Nieśmiałki po raz pierwszy odwiedziły Bibliotekę Dziecięcą. Po zapoznaniu się z księgozbiorem i zasadami wypożyczeń książek, dzieci wysłuchały historii o Uli - dziewczynce, która była wyśmiewana ze względu na to, jak wyglądała. Zapoznane zostały również ze znaczeniem słowa tolerancja. Na zakończenie odwiedzin, każdy dostał swój paszport do książkolandii.