Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2021/22

Drodzy Rodzice. Informujemy, że ubezpieczenie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Zainteresowanym Rodzicom przekazujemy oferty , które wpłynęły do naszego przedszkola.

Kredkowy recykling

Zbieramy kredki ołówkowe na recykling.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Stoperek i logowanie

Drodzy Rodzice, PROGRAM STOPEREK PL, naliczający opłaty za pobyt i wyżywienie dzieci w Przedszkolu utworzyła konta dla rodziców. Każdy rodzic może dostać się do konta dziecka przy pomocy podanego w deklaracji adresu e mail.

Zebrania organizacyjne

Serdecznie zapraszamy rodziców na zebranie organizacyjne w naszym przedszkolu.

Spotkanie adaptacyjne

Szanowni Państwo, informujemy, że spotkania adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych do Przedszkola nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Kołobrzegu na rok szkolny 2021/2022 odbędą się: 25.08.2021 r. o godz. 15:30 - I grupa oraz 26.08.2021 r. o godz.15:30 - II grupa.