Rozstrzygnięcie konkursu "Ulubiona postać z bajki"

Rozstrzygnięcie konkursu "Ulubiona postać z bajki". Gratulujemy wszystkim dzieciom kolorowych, artystycznych i kreatywnych prac. Brawa dla wszystkich uczestników.

Kapelusz Pani Wiosny

Miło nam poinformować, że nasz kolega z grupy Nieśmiałków zdobył I miejsce w konkursie Przedszkole Miejskie nr 8 pt. "Kapelusz Pani Wiosny". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wiosenny ogródek

Mali ogrodnicy z grupy Śpioszków ciężko pracowali nad swoimi grządkami, żeby stworzyć w przedszkolnej sali wiosenny ogródek. Zasiali między innymi fasolkę i szczypiorek. Teraz pozostaje tylko wyczekiwać efektów tej natężonej pracy.

XXII Przegląd Twórczości Teatralnej "Europejskie Bajanie - Najpiękniejsze Bajki i Baśnie"

"Witajcie w naszej bajce" i przenieście się w podróż po całej Europie, gdzie czeka na was Pinokio, Brzydkie Kaczątko, Rumcajs, Tadek Niejadek, Czerwony Kapturek, Rybak i złota rybka, Kopciuszek oraz Smerfy. To podróż oczami dzieci, które jak nikt najlepiej znają się na bajkach.

Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny

Pożegnanie Zimy - Powitanie Wiosny. Zapraszamy do galerii foto.

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Dnia 21 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. My także włączyliśmy się w obchody tego wyjątkowego dnia, zakładając dwie różne, kolorowe skarpetki. Zakładając kolorowe, niepasujące skarpetki zwracamy uwagę na problemy, z którymi borykają się osoby z Zespołem Downa.