Piżama party u Wesołków

W piątek Wesołki przyszły do przedszkola z poduszkami, śpiworami, maskotkami i kocami, a do tego ubrane w piżamy. To był bardzo spokojny, niespieszny czas podczas którego dzieci mogły wylegiwać się do woli, oglądać ulubione bajki, zajadać popcorn i tańczyć. Najfajniejsze jednak okazały się zabawy i bitwa na poduszki.

To już jest koniec...

Kochane Wesołki dziękujemy Wam za wszystkie spędzone razem chwile. Za każdy dzień, który był cenną lekcją. Za każde słowo kocham, za uśmiech, za łzy, za wzruszenie. Za każde razem przebyte doświadczenie, bo jak się okazuje to dorośli mogą wiele nauczyć się od dzieci.

Pięciolatki żegnają sześciolatki

Chcemy wam życzyć na początek, żeby nauka szła jak z płatka, żeby tyle było szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach.

Bajeczna Dwójeczka

Z okazji końca roku i zbliżających się wakacji aktorzy z przedszkolnej trupy teatralnej zaprosili wszystkie dzieci na przedstawienie pt. "Rzepka". Wystąpiły: Pani Estera, Magda, Paula, Agnieszka, Małgorzata, Anna, Renata, Monika, Paulina, Ewa, Monika. Reżyser i dźwiękowiec: Pani Ada.

Ratownik medyczny

Celem przeprowadzonych zajęć było przygotowanie przedszkolaków do wykonywania prostych czynności z udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

Wesołki w Państwowej Straży Pożarnej

Panowie strażacy zaprezentowali cały sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie Straży Pożarnej. Dzieci mogły zobaczyć pokój po pożarze i wysłuchały opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka. Dowiedziały się także, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale wzywani są także na różne akcje ratunkowe (np. wypadki samochodowe, ratowanie ludzi na wodzie, ratowanie zwierząt, pomoc w powodziach itp.).