XIX Przegląd Twórczości Artystycznej

Dawno, dawno temu za górami, za lasami w pewnej pięknej krainie było sobie przedszkole. Marzeniem przedszkola było, aby dzieci mogły odkrywać własne umiejętności, możliwości i talenty aktorskie.

Zrodził się więc pomysł na przegląd teatralny, do którego zaproszono małych aktorów ze wszystkich przedszkoli. Dziewiętnaście lat temu powstała opowieść o Bajecznej Dwójeczce, która niezmiennie trwa do dziś.

Chodź w tym roku mali aktorzy nie mogli spotkać się na deskach Regionalnego Centrum Kultury to zabawa oraz radość towarzyszyła im podczas nagrań teatralnych. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. KONIEC.

Ps. Serdeczne podziękowania dla wszystkich przedszkoli oraz wspaniałych małych artystów, którzy pomimo trudności technicznych związanych z ograniczeniami uczestniczyli w naszym przedsięwzięciu.

Do zobaczenia za rok.