Spotkanie autorskie z Panem Poetą - bajkopisarzem, autorem "Ptasiej serii"

Dnia 28 września 2024 r. w Bibliotece Miejskiej w Kołobrzegu odbyło się spotkanie autorskie z Panem Poetą - bajkopisarzem, autorem "Ptasiej serii". W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Kołobrzegu. Pan Poeta zapewnił najmłodszym literackie show!

Były pacynki, przebieranki, ptasie skrzydła, a nawet karmienie kury i falujące morze z mnóstwem kolorowych balonów. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały opowiadanych bajek. Pan Poeta zaprezentował swój dorobek pisarski, na który złożyły się książki: "Kura, co tyła na diecie", "Wróbel, co oćwierkał sąsiadów", "Kaczka, co przebrała miarkę", "Paw, co ogon miał z przyjaźni", "Sowa, co bałagan ma w porządku". Spotkanie autorskie było pełne wrażeń, radości i zabaw.

Na zakończenie spotkania "Pan Poeta" wpisywał dedykacje do książek jego autorstwa zakupionych przez dzieci. Dzieci podziękowały pisarzowi za spotkanie i wspaniałą zabawę ogromnymi brawami.

W ramach realizowanego programu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0" na lata 2021-2025