Plebiscyt Edukacyjny 2021 - Przedszkole na medal

Pod koniec minionego roku nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców naszego przedszkola do Plebiscytu Edukacyjnego 2021 - Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński".

Nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali pracujący w naszym przedszkolu nauczyciele: Edyta Jończyk, Kamila Łękowska, Adriana Patra - Warmijak.

Dzięki oddanym przez Państwa głosom udało nam się wygrać plebiscyt w kategorii "Przedszkole Roku 2021" na szczeblu powiatowym zajmując I miejsce w powiecie kołobrzeskim, a 13 miejsce w województwie zachodniopomorskim. To wspaniały wynik!
Podczas gali finałowej w Szczecinie w dniu 11.05.2022 r do rąk Pani Dyrektor Renaty Wiatrzyk trafiła nagroda oraz pamiątkowy dyplom. Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za oddane głosy i wsparcie.