Przechwytywanie1

DYREKTOR PRZEDSZKOLA:

mgr DOROTA WARZOCHA

 

WICEDYREKTOR PRZEDSZKOLA:

mgr RENATA WIATRZYK

 

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI:

PSYCHOLOG :

mgr BARBARA MARCHAL

 


   GRUPA WIEKOWA NAUCZYCIELE
3  LATKI

ŚPIOSZKI

mgr Renat Wers

mgr Sylwia Kaczmarczyk

( j. angielski) mgr Kamila Łękowska

mgr Renata Wers ( Logopedia)

4 latki

APSIKI

mgr Izabela Pawłowska

Hanna Lewandowska

( j. angielski) mgr Kamila Łękowska  

mgr Izabela Pawłowska ( Logopedia)

3 -4 latki

MĘDRKI

Małgorzata Markowska

Jessika Żolik

( j. angielski) mgr  Małgorzata Paczkowska

mgr Izabela Pawłowska ( logopedia)

5 latki

GAPCIE

mgr Edyta Jończyk

mgr Adrianna Patra Warmijak

( j. angielski) mgr  Małgorzata Paczkowska

Krystyna Michalik (Religia)

mgr Renata Wers ( logopedia)

mgr Edyta Jończyk ( Gimnastyka korekcyjna)

6 latki

WESOŁKI

mgr Kamila Łękowska

mgr Monika Bucholc

( j. angielski) mgr Kamila Łękowska

Krystyna Michalik (Religia)

mgr Izabela Pawłowska( Logopedia)

mgr Edyta Jończyk ( Gimnastyka korekcyjna)

6 latki

NIEŚMIAŁKI

mgr Małgorzata Paczkowska

mgr Renata Wiatrzyk

mgr Dorota Warzocha

( j. angielski)  mgr Małgorzata Paczkowska

Krystyna Michalik (Religia)

mgr Renata Wers ( Logopedia)

mgr Edyta Jończyk ( Gimnastyka korekcyjna)

 


Wykaz nauczycieli i specjalistów prowadzących zajęcia dodatkowe i specjalistyczne

 

Psycholog:    mgr Barbara Marchal

Logopedia: mgr Izabela Pawłowska

                     mgr Renata Wers

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne : mgr Monika Bucholc

Zajęcia z rewalidacji : Małgorzata Markowska

Język angielski:  mgr Małgorzata Paczkowska

                             mgr Kamila Łękowska

Gimnastyka korekcyjna: mgr Edyta Jończyk

 

Religia : Krystyna Michalik

 

Koło matematyczne: mgr Monika Bucholc

                                      Małgorzata Marrkowska

Koło taneczne: mgr Kamila Łękowska

                           mgr Malgorzta Paczkowska

Koło teatralne: mgr Izabela Pawłowska

                            mgr Renata Wers

 


INTENDENT:

Joanna Czochra

DIETETYK:

Hanna Jedlińska

SEKRETARKA:

Anna Grabowska

PRACOWNICY KUCHNI:

  1. Iwona Zawadzka
  2. Ewa Jelonek
  3. Renata Michalak

KONSERWATOR:

Zbigniew Iwan