Daltoński dzień otwarty

26 kwietnia nasze przedszkole, które jest certyfikowanym przedszkolem daltońskim po raz kolejny otworzyło swoje drzwi dla zainteresowanych pedagogiką daltońska. W każdej grupie uczestnicy mogli porozmawiać z wychowawcami na temat realizacji koncepcji Planu daltońskiego oraz wykorzystaniu wizualizacji. Nauczyciele nakreślili przybyłym gościom, w jaki sposób twórczo rozwijać samodzielność, współpracę i odpowiedzialność. Oprócz ciekawych wizualizacji znajdujących się w naszym przedszkolu, szczególna uwagę zwróciły kąciki zaaranżowane na korytarzu, z których dzieci mogą swobodnie korzystać, wychodząc poza obręb własnych sal. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i ciepłe słowa.