Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Daltoński dzień otwarty

26 kwietnia nasze przedszkole, które jest certyfikowanym przedszkolem daltońskim po raz kolejny otworzyło swoje drzwi dla zainteresowanych pedagogiką daltońska. W każdej grupie uczestnicy mogli porozmawiać z wychowawcami na temat realizacji koncepcji Planu daltońskiego oraz wykorzystaniu wizualizacji. Nauczyciele nakreślili przybyłym gościom, w jaki sposób twórczo rozwijać samodzielność, współpracę i odpowiedzialność. Oprócz ciekawych wizualizacji znajdujących się w naszym przedszkolu, szczególna uwagę zwróciły kąciki zaaranżowane na korytarzu, z których dzieci mogą swobodnie korzystać, wychodząc poza obręb własnych sal. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i ciepłe słowa.

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status