Drodzy Rodzice, Koleżanki i Koledzy oraz Wy – Kochane Dzieci!

W tym roku dobiegł końca mój okres pracy w Przedszkolu nr 2 w Kołobrzegu.

Chciałaby Wam wszystkim gorąco podziękować tymi słowami:

„Człowiek jest cząstką jakiejś wspólnoty i we wspólnocie jest jego siła”.

Przynależałam do tej wspólnoty przez 23 lata. Najpierw jako nauczyciel a od roku 2002 jako dyrektor. Cały czas traktowałam swoją pracę, jako misję i powołanie. Jako cząstka tej społeczności starałam się jak najlepiej wypełniać powierzone mi zadania. Były to i sukcesy i niekiedy niepowodzenia, ale zawsze  udawało mi się z nich wyjść obronną ręką. Czułam się tu dobrze i na zawsze to miejsce pozostanie głęboko w moim sercu. Praca z moimi współpracownikami, była dla mnie prawdziwą przyjemnością i miałam dużo szczęścia spotykając ich na swojej zawodowej drodze.

Dziś ogarniam myślami i sercem wszystkich tych, z którymi zetknęło mnie życie w tym miejscu.

Drodzy Rodzice!!!

Jakże nie podziękować Wam za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych dzieci! Przyjmijcie moją wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy przedszkola, za zrozumienie, za dobro dziecka i jego pomyślny rozwój, który zależy przecież od nas wszystkich.  To dzięki naszym wspólnym wysiłkom, możemy cieszyć się tą wyjątkowa Placówką, którą wspólnie tworzyliśmy przez ostatnie 23 lata mojej pracy .

Odchodząc ze stanowiska dyrektora pozostawiam Przedszkole w dobrej kondycji. Dzieci świetnie się rozwijają,  odnoszą sukcesy w konkursach międzyprzedszkolnych, mają poczucie bezpieczeństwa , są kochane przez Rodziców ale i przez kadrę Przedszkola.

Swojemu następcy – Pani Renacie Wiatrzyk, gratuluję i życzę, by spełniała się, pełniąc obowiązki Dyrektora tej placówki. Życzę zdrowia, dużo siły, i wytrwałości.

Dzieciom życzę sukcesów i radości ze wspólnych zabaw i zdobywania wiedzy.

Przedszkolu i jej kadrze – nieustannego rozwoju, wysokiego poziomu wiedzy i życzliwości płynącej od jej wychowanków i ich rodziców.

Dziękuję wszystkim za wszystko i każdemu za cokolwiek, co stało się naszym wspólnym udziałem, w szczególności za to, co było dobrem i na trwale  zapisze się w na kartach historii Przedszkola.

Dorota Warzocha