Pokazy multimedialne

W dniu 8 i 28.12.2020 dzieci z grupy 5 i 6 latków oglądały prezentacje multimedialne  „ Adibu – ludzkie ciało oraz  „ Ekipa Chrumasa”. Bajki pokazały  dzieciom, jakie korzyści niesie dbanie o własne zdrowie oraz  poznały  budową ludzkiego ciała w ciekawy dla dziecka sposób. Prezentacje bajek były elementem realizacji projektu „ Odpowiedzialny Przedszkolak” dofinansowanego ze środków  budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2020 w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii .