Przedszkolne piernikowanie

Ostatnio w naszym Przedszkolu zapachniało piernikami, a to wszystko za sprawą przygotowań do świąt.

Wszystkim dzieciom podobało się wykrawanie świątecznych kształtów przy pomocy foremek – choinek, aniołków, śnieżynek, bałwanków oraz bombek. Wspaniałą zabawą było dekorowanie pierniczków lukrowymi pisakami i barwnymi posypkami. W całym budynku unosił się zapach pieczonych pierniczków, tworząc niepowtarzalny świąteczny nastrój. Na zakończenie kuchennych przygód nasze dzielne zuchy zapakowały swoje wypieki, aby podzielić się nimi w domu z najbliższymi.