Świąteczna niespodzianka

W naszym Przedszkolu zrobiło się magicznie. Ze wszystkich stron płyną dźwięki kolęd i świątecznych piosenek, na korytarzu i w salach puszą się dumnie wystrojone choinki a z prac plastycznych spoglądają Mikołaje i renifery. Światełka migają do nas żywo informując, że coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Warto więc ponieść się niezwykłej atmosferze przygotowań (również tych duchowych). Wypełnić dom nie tylko zapachem choinki i pierników, ale także rodzinnym ciepłem i bliskością. Czego wszystkim Państwu serdecznie życzymy!

Dzieci wprowadzą nas w świąteczny nastrój:

Świąteczne plakaty do wydrukowania i powieszenia | Tosiakowo