VI Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

OGÓLNOPOLSKI MARATON PRZEDSZKOLAKÓW to projekt, miesięcznika „Bliżej Przedszkola”, mający na celu popularyzowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu poprzez udział dzieci w imprezach sportowych.

W IV edycji razem pokonaliśmy dystans 14046.45 km, co można porównać do 333 maratonów.

Impreza biegowa pod hasłem ,,Sprintem do Maratonu’’ w naszym przedszkolu odbyła się 5 października. Tego dnia nasze przedszkolaki po ,,śniadaniu mistrzów’’ oraz profesjonalnej rozgrzewce przebiegły łącznie dystans 1900m. W nagrodę za swój wysiłek dzieci otrzymały pamiątkowe medale. Dodatkowo zasililiśmy licznik weekendowymi spacerami i biegami.

Wszystkim przedszkolakom GRATULUJEMY dołączenia do grona małych maratończyków!