Konkurs „Co dymi?”

Co dymi?

W maju, pomimo iż zostaliśmy odosobnieni w domach, odbył się w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt.: „Co dymi?” dedykowany dla dzieci starszych 5 i 6 latków. Było to kolejne działanie w ramach realizacji programu profilaktycznego „Czyste powietrze wokół nas”. W konkursie wzięło udział 15 dzieci. Prace były na tyle pomysłowe, że jury wyłoniło dwa I miejsca, dwa II miejsca i jedno III miejsce. Wybór był bardzo trudny. Doceniając zaangażowanie i trud dzieci wielu uczestników zostało wyróżnionych. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. A oto nasi główni zwycięzcy:

I miejsce – Nikola Jaworska i Laura Kot

II miejsce – Wiktoria Bosiak i Liliana Ptak

III miejsce – Aleksandra Nagadowska

Jak na obecne czasy przystało, nagrody zostały wręczone z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych. A oto galeria naszych prac: