Drodzy Rodzice !

Od 25.05.2020r. planowany jest powrót do przedszkola większej ilości dzieci. Bardzo prosimy Rodziców o stosowanie się do poleceń pracowników przedszkola tj,  kolejności wchodzenia do placówki , zachowywania dystansu wobec siebie (2 m) oraz dokonywania czynności zgodnych z procedurą bezpieczeństwa, przed wejściem do placówki z dzieckiem.

!!! Nie wolno dzieciom korzystać z placu zabaw przed i po wyjściu z przedszkola, nie wolno również niczego do placówki przynosić przez dzieci ( zabawki, jedzenie, napoje itp)!!!

Ponadto proszę o  przestrzeganie godzin przyprowadzania dzieci , gdyż oddziały  i nauczyciele będą pracowali w grupach w godzinach które  Państwo deklarowali.

Dzieci muszą być również odebrane do godz. 16.30 ! ( zgodnie z deklaracjami), ze względu na konieczność dokonania dezynfekcji przedszkola przez pracowników przedszkola przed kolejnym dniem.

Brzmi groźnie ale przejdziemy przez to, razem J. Do zobaczenia wkrótce. – Dyrektor Przedszkola.