Bohater tygodnia w grupie Wesołków

W roku szkolnym 2019/2020 „Wesołki” wraz z nauczycielkami panią Kamilą i Moniką realizuje projekt pod hasłem Bohater tygodnia”. Celem edycji projektu jest głównie: -wzajemna integracja i poznanie się rówieśników z grupy; dostrzeganie i akceptowanie różnorodności dzieci, – rozwijanie umiejętności dokonywania autoprezentacji poprzez opowiadanie o sobie, swojej rodzinie, swoich zainteresowaniach oraz  przyniesionych do przedszkola zabawek, – wzmacnianie pozycji dziecka w grupie i dowartościowanie dzieci nieśmiałych i lękliwych poprzez korzystanie miedzy innymi z różnych przywilejów.

Kolejnym bohaterem tygodnia został Dawida, który wraz ze swoją mamą zaprosił nas do oglądania prezentacji różnych zdjęć, opowiadał o swoich zainteresowaniach, książkach oraz że lubi śpiewać i tańczyć. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w postaci kolorowych babeczek.

Dziękujemy za wzięcie udziału w projekcie.