Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Świąteczne spotkanie w przedszkolu

W piątek 20.12.2019r. w naszym przedszkolu panował niepowtarzalny i prawdziwie świąteczny nastrój.

W miłą i świąteczną atmosferę wszystkich obecnych wprowadziły dzieci z grupy „Wesołków”, „Nieśmiałków” oraz „Apsików”. W każdej grupie wiekowej miały one inną formę. Można było posłuchać kolęd, zobaczyć świąteczny taniec, zobaczyć Maryję i Józefa, aniołki, pastuszków, króli podążających za gwiazdą betlejemską do miejsca narodzin Jezusa. Następnie Pani dyrektor Dorota Warzocha złożyła wszystkim życzenia świąteczne oraz nastąpiło połamanie się opłatkiem.

Dołączając do przedszkolaków, wszystkim rodzicom, przyjaciołom naszego przedszkola życzymy Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Comments are closed.