XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

W środę, 11.12.2019., na scenie Regionalnego Centrum Kultury, odbył się XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta- Pani Anny Mieczkowskiej.Organizatorem tej uroczystości Przedszkole Miejskie nr 8 w Kołobrzegu. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grupy „Nieśmiałki”, które zaprzentowały teatr cieni „Pewnej nocy nad Betlemjem”.

Na scenie wystąpiły również dzieci z wszystkich kołobrzeskich przedszkoli publicznych, Prywatnego Przedszkola Morska Kraina, Przedszkola Rodzinnego Mądrowscy, a także oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Charzynie. Mali wykonawcy przedstawili kolędy i pastorałki prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne. Wszystkie prezentacje były wspaniałe.

Na zakończenie spotkania mali artyści otrzymali dyplomy i prezenty.

Wspólnie spędzony czas przyniósł zadowolenie, radość, a także pozwolił na chwilę zadumy oraz wprowadził nas w czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.