Zajęcia otwarte- warsztaty z rodzicami- wspólne dekorowanie pierników w grupie Wesołków

W dniu 18 grudnia w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy „Wesołków” i ich rodzice spotkali się w przedszkolu na wspólnym dekorowaniu pierniczków.

Przed dekorowaniem pierniczków dzieci zaprezentowały przed rodzicami

krótki program artystyczny o tematyce świątecznej – zaśpiewały kolędę i zatańczyły świąteczny taniec. Następnie odbyło się dekorowanie pierników różnokolorowymi lukrami i barwnymi posypkami. Wspólne przygotowanie ciasteczek bardzo się podobało dzieciom i rodzicom. A po całym przedszkolu unosił się wspaniały  aromat pierniczków, który wprawiał wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój.

Dziękujemy rodzicom naszych kochanych przedszkolaków za przyniesienie różnego rodzaju ozdób, posypek, lukru do dekoracji świątecznych wypieków. Na zakończenie dzieci dostały mikołajkowe kuferki w nagrodę za Dobre Zachowanie!!!!