Bohater tygodnia w grupie Nieśmiałków Zosia

Kolejnym bohaterem tygodnia w grupie Nieśmiałków została Zosia, która przez cały tydzień nie pozwoliła nam się nudzić😊 Codziennie Zosia przynosiła do przedszkola swoje skarby.

Na prezentację Zosia przybyła do nas ze swoimi rodzicami. Pani Ania opowiadałam nam wiele ciekawostek na temat Zosi, której kolekcja laleczek LOL nie mieści się już w szufladzie domowej komody. Nasza bohaterka miała przyjemność wystąpić w programie dla dzieci „Rysuj z Myszką w paski” oraz stała się bohaterem książki Danonka.

Przedszkolaki słuchały z ciekawością i chętnie zadawały pytani, nie tylko Zosi ale również jej rodzicom.

Na koniec spotkania czekała na dzieci niespodzianka, domowe wypieki: pierniczki, które dzieci mogły ozdobić słodkościami.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.