Wesołe zabawy dyniowe w grupie Śpioszków

We wtorek 30 października popołudniu wgrupie „Śpioszków” odbyło się spotkanie otwarte z udziałem rodziców.

Zajęcia  rozpoczęły się od wprowadzenia dzieci do tematu poprzez dyniową zabawę przy inscenizowanym wierszyku. Następnie rozpoczęła się główna część spotkania, podczas którego dzieci wzbogacały swoją wiedzę na temat dyń., z którą oczywiście poradziły sobie bez problemu. Poznały właściwości odżywczych dyni jej znaczenia dla zdrowia. Nie zabrakło oczywiście aktywnej zabawy ruchowej wraz z rodzicami przy użyciu głównego bohatera tych zajęć Dyni takich jak:

• slalom dyniowy
  • skoki przez dynie różnej wielkości
  • dyniowe kręgle

Pod koniec naszego spotkania „Śpioszki” wspólnie z  rodzicami  wykonały przepiękne dynie. Aby uwiecznić nasze spotkanie odbyła się wspólna  sesja zdjęciowa z pięknym okazami dyniowymi w ręku.

Na uwieńczenie tego wesołego dnia dzieci po śladach  dotarły do niespodzianki, która ukryta była w sali. Radości nie było końca, kiedy okazało się, co ukryte było w środku odnalezionego prezentu.

Dziękujemy ślicznie rodzicom za  liczne przybycie oraz wspólnie spędzony z nami czas,  gdyż było widać jak dzieciom bardzo podobała się wasza obecność i jak wiele radości sprawiła im wspólna, z Wami zabawa.