Zakończenie roku szkolnego w Grupie Nieśmiałków

będziemy już w szkole.
W myślach nam zostanie
przedszkole wesołe.

W czerwcu grupa Nieśmiałków pożegnała się z przedszkolem, z paniami, z kolegami i koleżankami, z salami, z zabawkami. Pani Dyrektor wraz panią Kamilą i panią Angeliką pięknie przygotowały dzieci do występów artystycznych. Całe zakończenie miało charakter marynistyczny. Dziewczynki zatańczyły syreni taniec, zaś chłopcy najpierw byli wzburzonymi jak fale podczas sztormu piratami, którzy później zamienili się w tańczących marynarzy. Nie zabrakło również wierszyków i piosenek na pożegnanie przedszkola. Oczywiście nie zabrakło również tradycyjnego tańca na zakończenie roku szkolnego czyli Poloneza. Dzieci jako artyści świetnie odegrały swoje role, rodzice byli bardzo wzruszeni. Całą uroczystość została uwieńczona przysięgą przedszkolaka oraz tzw. „odcięciem pępowiny” z przedszkolem. Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za aktywną współpracę na rzecz grupy i przedszkola. Rodzice również podziękowali paniom za zaangażowanie w wychowanie i edukacje dzieci. Na zakończenie uroczystości na sali pojawił się ogromny tort, który został rozdzielony między dzieci. Podczas pysznej niespodzianki dzieci z rodzicami oglądali prezentacje multimedialną złożoną z wydarzeń grupy, które miały miejsce od początku trwania Nieśmiałków.