5 LATKI ŻEGNAJĄ STARSZAKI

Pożegnać starszych kolegów bardzo chciały młodsze przedszkolaki.

Grupa 5 – latków przypomniała starszakom przedszkolne wierszyki i piosenki, oraz zaprezentowała bajkę pt. „Pożegnanie Przedszkola”, bo przecie to już koniec edukacji przedszkolnej sześciolatków. Oprócz pięknej uroczystości, tańców i piosenek starszaki otrzymały drobne, upominki w postaci zakładek do książek, przygotowanych własnoręcznie przez 5-latki.

I choć żal Starszakom przedszkola, zabawek i młodszych kolegów to przecież niech nie zapominają, że czeka na nich szkoła, nowe wyzwania, znajomości i wrażenia!

Wszystkim 6 latkom życzymy radosnych, słonecznych wakacji, dużo uśmiechu, a od września sukcesów i wielu nowych, ciekawych doświadczeń!