Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Bal Kwiatów

Dnia 8 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Bal Kwiatów. Dzieci przebrane w tym dniu za postacie kwiatów lub owadów prezentowały swoje stroje podczas tanecznej zabawy w salach. Tradycją naszego przedszkola jest również wystawiana tego dnia przez rodziców bajka, na którą dzieci czekają z wielką niecierpliwością. Tym razem była to: „ Kozucha kłamczucha”. Bajka dostarczyła wiele uśmiechu, przedstawienie bardzo się podobało, szczególnie barwne stroje i wspaniała gra aktorska rodziców. Kolejnym punktem był barwny korowód, którym przedszkolacy przeszli aleją uzdrowisk głosząc wszystkim dookoła o Balu Kwiatów w naszym przedszkolu. Wszystkim uczestnikom Balu Kwiatów serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę i zapraszamy za rok!!!

Comments are closed.