Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Bal Kwiatów

Dnia 8 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Bal Kwiatów. Dzieci przebrane w tym dniu za postacie kwiatów lub owadów prezentowały swoje stroje podczas tanecznej zabawy w salach. Tradycją naszego przedszkola jest również wystawiana tego dnia przez rodziców bajka, na którą dzieci czekają z wielką niecierpliwością. Tym razem była to: „ Kozucha kłamczucha”. Bajka dostarczyła wiele uśmiechu, przedstawienie bardzo się podobało, szczególnie barwne stroje i wspaniała gra aktorska rodziców. Kolejnym punktem był barwny korowód, którym przedszkolacy przeszli aleją uzdrowisk głosząc wszystkim dookoła o Balu Kwiatów w naszym przedszkolu. Wszystkim uczestnikom Balu Kwiatów serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę i zapraszamy za rok!!!

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status