Apsiki na Dzikim Zachodzie

W dniu 4 czerwca dzieci z grupy Apsików miały okazję wczuć się w scenerię dzikiego zachodu w miasteczku rozrywki „Dziki Zachód” w Kołobrzegu . Na miejscu powitały nas pięknie ubrane Kowbojki i Kowboje, którzy byli jednocześnie naszymi przewodnikami. Pobyt zaczęliśmy od zwiedzania miasteczka. Mogliśmy zobaczyć jak dawniej wyglądało życie na Dzikim Zachodzie, porozmawiać z kowbojami. Widzieliśmy indiańskie tipi i strzelnicę,.
Nikt nie nudzili się ani trochę. Przedszkolaki z uśmiechem i wypiekami na buziach uczestniczyły w zabawach. Próbowaliśmy swych sił podczas strzelania z łuku. Zwiedzaliśmy małe Zoo. Spodobały nam się milutkie króliki, małe kózki, lamy i inne zwierzęta.
Każdy z nas miał możliwość przejażdżki koniem i bryczką. Dodatkową atrakcją były jazda na gokartach, kładach , oraz przejażdżka na westernowej karuzeli. Chwilę odpoczynku wykorzystaliśmy na posiłek – pyszne bułeczki, soki owocowe i banany. Były także prawdziwe pokazy kaskaderskie, które zrobiły nad dzieciach duże wrażenie a na końcu wszyscy opadliśmy z sił prosto do Ciuchci, która zawiozła nas prosto do Przedszkola na obiad. A teraz już czekamy na następną taką wyprawę, bo my się niczego nie boimy!