PIKNIK RODZINNY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017r.

W ciągu całego roku szkolnego 2016/17 kalendarz Przedszkola nr 2 wypełniony był do ostatniej kartki działaniami z dziećmi i na rzecz dzieci, środowiska oraz przedszkola. Włączali się w nie wszyscy zarówno dyrektor pani Dorota Warzocha, nauczyciele, rodzice, personel pomocniczy jak i instytucje oraz osoby ze środowiska lokalnego.

O wspólnych zajęciach otwartych, koncertach, wycieczkach, akcjach charytatywnych, działaniach ekologicznych, prozdrowotnych, sukcesach w konkursach różnego typu, osiągnięciach sportowych i artystycznych, spotkaniach teatralnych, spotkaniach z rodzicami i wielu innych działaniach informowaliśmy systematycznie na stronie internetowej przedszkola, oraz na tablicach ogłoszeń.

Rok intensywnej pracy nasze przedszkole zakończyło dużym PIKNIKIEM zorganizowanym w dniu 19 czerwca 2017 r. Impreza miała charakter plenerowy. Licznie przybyli dzieci, rodzice, dziadkowie i opiekunowie. PIKNIK na zakończenie roku szkolnego 2016/17 był jednocześnie okazją do podsumowania pracy przedszkola. W związku z tym, dyrektor przedszkola pani Dorota Warzocha dziękowała wszystkim: nauczycielom, paniom z obsługi, dzieciom i rodzicom za cały rok intensywnej pracy i życzyła wszystkim udanej zabawy oraz wspaniałych wakacji.

Po części oficjalnej wodzirej pan Darek, zajmujący się artystyczno – muzyczną obsługą imprezy zaprosił najmłodszych uczestników do korowodów, wspólnych tańców. Gdy najmłodsi podejmowali zabawy proponowane przez wodzireja, dorośli mogli skorzystać z zaimprowizowanego na czas pikniku bufetu. Wśród specjałów przedszkolnej kuchni znalazła się zupa grochowa, słodycze, napoje, ciasta, babeczki, sałatki, kiełbaski z ogniska i wiele innych. Z piknikowej oferty każdy korzystał według uznania. Było gwarnie, radośnie i rodzinnie, za co serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy

Odbył się również turniej piłki nożnej . Była to niepowtarzalna okazja do miłego spotkania w nieformalnej, sportowej atmosferze.

Na Pikniku swoje stanowiska otworzyły także nauczycielki oferując loterię fantową, fantastyczne malowanie twarzy farbkami, zaplatanie kolorowych warkoczyków i robienie kolorowych tatuaży.

Mamy nadzieję, że kolejne imprezy tego typu nabiorą jeszcze wielu nowych barw i będziemy znów mogli spotkać się razem w przyszłym roku szkolnym. Tymczasem całej społeczności przedszkola rodzicom, dzieciom i pani dyrektor Dorocie Warzocha życzymy

UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI POD GORĄCYM, PEŁNYM SŁOŃCA NIEBEM!