Dzień  Dziecka  w  Parku  Rozrywki  „POMERANIA”.

W dniu 01 czerwca 2017r., dzieci z grupy Śpiochów i Gapcie, radośnie spędziły czas w „Pomerania Fun Park” w Pyszce. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Dzieci i Panie przywitała maskotka parku „Pomeranek”, oraz panie animatorki. Niezwykłą atrakcją dla dzieci były karuzele, ciuchcia, plac zabaw ze sprzętami terenowymi, oraz liczne zjeżdżalnie i labirynty itp. Ogromną frajda na dzieciach zrobiła hala, w której czekała wielka konstrukcja składająca się z labiryntów, zjeżdżalni, statku „Pirata”, licznych pajęczyn, ścianki wspinaczkowej  i basenu z piłeczkami. Radość i uśmiech na twarzach szczęśliwych dzieci, można było zobaczyć podczas naszego pobytu w „Pomerania Fun Park”. Na pożegnanie każdy otrzymał sok i balonik. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego Przedszkola nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki.