Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Dzień  Dziecka  w  Parku  Rozrywki  „POMERANIA”.

 

W dniu 01 czerwca 2017r., dzieci z grupy Śpiochów i Gapcie, radośnie spędziły czas w „Pomerania Fun Park” w Pyszce. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Dzieci i Panie przywitała maskotka parku „Pomeranek”, oraz panie animatorki. Niezwykłą atrakcją dla dzieci były karuzele, ciuchcia, plac zabaw ze sprzętami terenowymi, oraz liczne zjeżdżalnie i labirynty itp. Ogromną frajda na dzieciach zrobiła hala, w której czekała wielka konstrukcja składająca się z labiryntów, zjeżdżalni, statku „Pirata”, licznych pajęczyn, ścianki wspinaczkowej  i basenu z piłeczkami. Radość i uśmiech na twarzach szczęśliwych dzieci, można było zobaczyć podczas naszego pobytu w „Pomerania Fun Park”. Na pożegnanie każdy otrzymał sok i balonik. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego Przedszkola nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki.

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status