Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

BAL  KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu radosnych przeżyć. Tak też było u nas podczas „Balu Karnawałowego” prowadzonego przez wodzirejów z Koszalina. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, groźnych rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez wodzirejów. Na sali podczas pląsów i tańców robiło się kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci.

Punktem kulminacyjnym balu było zaprezentowanie swoich strojów przez wszystkie grupy, oraz kilkoro dzieci i pani nauczycielka próbowało swoich sił w naśladowaniu Michaela Jacksona.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, rumby i tanga

Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały „salę balową”. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Karnawałowe atrakcje umożliwiły dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status