BAL  KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu radosnych przeżyć. Tak też było u nas podczas „Balu Karnawałowego” prowadzonego przez wodzirejów z Koszalina. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, groźnych rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez wodzirejów. Na sali podczas pląsów i tańców robiło się kolorowo, a uśmiech nie znikał z twarzy dzieci.

Punktem kulminacyjnym balu było zaprezentowanie swoich strojów przez wszystkie grupy, oraz kilkoro dzieci i pani nauczycielka próbowało swoich sił w naśladowaniu Michaela Jacksona.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, rumby i tanga

Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały „salę balową”. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Karnawałowe atrakcje umożliwiły dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.