Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

„POŻEGAMY PRZEDSZKOLE- POKŁONIMY SIĘ SZKOLE”

„Coraz bliżej są wakacje

i przedszkola czas się kończy,

już niedługo plecak wezmę,

nowa czeka już przygoda.

Przyszło do nas dzisiaj lato.

Hej, dzieciaki! Co wy na to?”

 

          Data 16 czerwca na pewno zapisze się w pamięci wszystkich 6 latków, ich rodziców i pań. To właśnie w tym dniu nasze starszaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne w ostatnim występie jako przedszkolaki.

Coś się kończy by jednocześnie rozpocząć kolejny etap w życiu naszych pociech. Po wspaniałym polonezie nastąpiło uroczyste odcięcie wstęgi jako symbol pożegnania z przedszkolem. Dzieciaki otrzymały dyplomy, książki, kredki oraz słodkie małe co nieco. Były uściski i uśmiech, zapewne niejednemu rodzicowi łza wzruszenia w oku się zakręciła. Słodki poczęstunek zakończył wspaniałą uroczystość, która na zawsze wraz z całym okresem pobytu w przedszkolu pozostanie w serduszkach małych absolwentów i ich rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz za wszelką pomoc w trakcie pobytu dzieci w przedszkolu

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status