Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Archive for the ‘2. Grupa MĘDRKI – 5latki’ Category

Pokazy multimedialne

W dniu 8 i 28.12.2020 dzieci z grupy 5 i 6 latków oglądały prezentacje multimedialne  „ Adibu – ludzkie ciało oraz  „ Ekipa Chrumasa”. Bajki pokazały  dzieciom, jakie korzyści niesie dbanie o własne zdrowie oraz  poznały  budową ludzkiego ciała w ciekawy dla dziecka sposób. Prezentacje bajek były elementem realizacji projektu „ Odpowiedzialny Przedszkolak” dofinansowanego ze środków  budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2020 w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii .

Grupa Mędrków poznają ślady prehistorii

Mędrki poznają kosmos

Dzień Babci i Dziadka w Grupie Mędrków

Mikołajki i zdobienie pierników w grupie Mędrków

Dzień Misia u Mędrków

Jest takie jedno święto, jedno na całym świecie,
Którego w kalendarzu, być może nie znajdziecie.
Lecz wiedzą o nim dzieci, i to już nie od dzisiaj
Dziś święto nad świętami:
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Święto Pluszowego Misia na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych uroczystości przedszkolnych. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoim przyjacielem „Misiem”. Każdy był piękny i wyjątkowy bez względu na rozmiar. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w „misiowej krainie”. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m.in.: „Jadą, jadą misie”, „Miś Małego Krzysia” „Pluszowy miś”.
Dla dzieci w tym dniu Przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy i „misiowe tańce.

Pasowanie na Przedszkolaka – Grupa Mędrki

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności. W grupie Mędrków uroczystość ta miała miejsce w dniu 14 listopada 2019r.

            Dzieci niecierpliwie oczekiwały na tę ważną dla nich chwilę. Uroczystości w grupie rozpoczęła się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego przez wiele tygodni uczyły się w przedszkolu. Był to dla nich ogromny ale miły wysiłek, z jednej strony trwał ciągle proces adaptacyjny a z drugiej musiały się skupić na próbach. Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów poprzez śpiew, taniec i recytację którą zaprezentowały. Na końcu nadszedł czas na sprawdzian umiejętności czyli test wzorowego przedszkolaka.

Na zakończenie pani dyrektor Dorota Warzocha zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkie maluszki na przedszkolaka. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały album przedszkolaka i słodkości. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy ich owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.

Dzień Przedszkolaka – Grupa Mędrków w Ukrytej Krainie

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status