Zajęcia otwarte grupy „Wesołki”
Dzieci z grupy „Wesołki” uczestniczyły po raz ostatni w zajęciach otwartych razem z rodzicami.
Tym razem dopisała nam pogoda, a uczestnicy aktywnie, w grupach, budowali zamki z piasku.
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
Informacje w sliderze |
|
|