Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że I etap konkurs plastycznego pt. Zabytki wokół Nas” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych,zapoznanie i zainteresowanie dzieci zabytkami znajdującymi się w okolicy.

Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace :

I MIEJSCE:

Sofiia z grupy „Gapcie”

Franciszek z grupy „Gapcie”

II MIEJSCE:

Aleksander z grupy „ Wesołki”

Liliana z grupy „Gapcie”

III MIEJSCE:

Maximilian z grupy „Gapcie”

Wojciech z grupy „Gapcie”

WYRÓŻNIENIE:

Maja Stępniewska gr „Gapcie”

Miło Nam poinformować, że prace konkursowe Sofii, Franciszka oraz Aleksandra zostały zakwalifikowane do VI regionalnego etapu pod honorowym patronatem STAROSTY POWIATU KOŁOBRZESKIEGO I PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG.

GRATULUJEMY WSZYTSIM UCZESTNIKOM!