DRODZY RODZICE I DZIECI!!!

ZAPRASZAMY DZIECI 6 LETNIE ( CHĘTNYCH RODZICÓW )NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIA PRZEDSZKOLA W DNIACH:

18.06.2020 r. czwartek ,WESOŁKI g. 10.00 I grupa,  godz. 12.00 II grupa

19.06.2020r. piątek, NIEŚMIAŁKI g. 10.00 I grupa,  godz. 12.00 II grupa

POSZCZEGÓLNE GRUPY ZOSTANĄ USTALONE PRZEZ NAUCZYCIELI I PODANE  WCZEŚNIEJ.

Niestety ze względu z zalecenia GIS i Ministerstwa Zdrowia, uroczystość odbędzie się bez udziału rodziców z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przeciw zakażeniu COVID-19. Prosimy Rodziców i dzieci do stosowania się do wydawanych poleceń przez personel przedszkola przed wejściem do placówki.

Obowiązuje odległość 2 m pomiędzy poszczególnymi rodzicami i dziećmi.

Do przedszkola na uroczystość mogą przyjść tylko zdrowe dzieci z rodzicami bez wcześniejszego kontaktu z osobami chorymi.

Nie ma możliwości korzystania z placu zabaw zarówno przed jak i po uroczystości.

Przed wejściem na teren przedszkola, obowiązkowo dokonany zostanie dzieciom i Państwu pomiar temperatury, po wcześniejszym wyrażeniu zgody na piśmie. Następnie każdy z Państwa złoży stosowne oświadczenie o stanie zdrowia dziecka. Jeśli będzie zdrowe, zostanie odebrane przez wyznaczonego pracownika i przekazane nauczycielom do wyznaczonej Sali. Po zakończeniu dzieci będą kolejno przekazywane rodzicom przez wyznaczonego pracownika przedszkola . Sala w tym czasie poddana zostanie dezynfekcji przed przyjściem kolejnych dzieci.

Proszę o przesłanie na adres: a.grabowska@pm2kg.pl  stosownego oświadczenia które znajduje się na stronie internetowej ( Folder COVID-19 , załączniki nr 1 i 3 oraz zgoda RODO) do wtorku 16.06.2020 do g. 15.00 w celu przygotowania stosownej dokumentacji na pobyt dziecka w danym dniu w określonych godzinach.

Prosimy o zrozumienie i życzliwe podejście do powyższych wytycznych , które mają na celu ochronę zdrowia Waszych dzieci, Państwa oraz nas którzy wykonujemy pracę na rzecz dzieci.

Dyrektor Przedszkola: Dorota Warzocha