Przedszkole Miejskie nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Kołobrzegu- ważne wydarzenie

Nareszcie!!!! Już mamy certyfikat Przedszkola daltońskiego, jednego z pierwszych w naszym mieście razem z Przedszkolem nr 8;-) … Co za ulga… !!!!!!!! Jednak nie było tak strasznie. Przyjazna atmosfera towarzyszyła nam przez cały dzień. W listopadzie na ogólnopolskiej Konferencji w Koszalinie odbierzemy upragniony certyfikat.

Chciałabym, jako dyrektor podziękować i pogratulować całemu Zespołowi, a w szczególności Nauczycielkom Przedszkola nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Kołobrzegu, za podjęty trud i wyzwanie jakim jest wdrażanie Koncepcji planu daltońskiego. Udało nam się w ciągu 2 lat osiągnąć to co wydawało się niemożliwe. A jednak udało się i było warto. Nie było łatwo ale dzięki Wam nasze przedszkole odniosło sukces. A stało się tak dlatego, że chcemy być coraz lepsi, chcemy edukować inaczej i chcemy dobrze przygotować dzieci do życia, dać im dobra podstawę do tego startu.

Wam Kochani Rodzice   dziękujemy za zaufanie, wsparcie i towarzyszenie nam w tych trudnych zmianach.  Ale zmianach jakże potrzebnych i wartościowych…

Mamy to…. Jesteśmy placówką daltońską !!! Gratulacje dla nas wszystkich. Pani Kasiu dziękujmy.

Z pozdrowieniami

Dyrektor – Dorota Warzocha