Plebiscyt Edukacyjny 2021 - Przedszkole na medal

Pod koniec minionego roku nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców naszego przedszkola do Plebiscytu Edukacyjnego 2021 - Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie zachodniopomorskim jest prowadzony przez "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński".

WAKACJE 2022!

SZANOWNI RODZICE, uprzejmie informuję, że w okresie wakacji Przedszkole Miejskie nr 3 będzie pełniło dyżur w lipcu dla dzieci:

Kiermasz Świąteczny

Szanowni Rodzice, Opiekunowie! Zachęcamy Wszystkich do przygotowania ozdób świątecznych i przyniesienie ich na kiermasz. Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto Rady Rodziców i zostaną przeznaczone na zakup zabawek oraz pomocy dydaktycznych.

Ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2021/22

Drodzy Rodzice. Informujemy, że ubezpieczenie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków ( NNW) jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Zainteresowanym Rodzicom przekazujemy oferty , które wpłynęły do naszego przedszkola.

Kredkowy recykling

Zbieramy kredki ołówkowe na recykling.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkowy.