Wesołki i Gapcie w muzeum Oręża Polskiego

1 czerwca-Dzień Dziecka był dla starszaków pod hasłem muzeum. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu to druga co do wielkości, po Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, placówka historyczno-wojskowa w kraju oraz pierwsza w województwie zachodniopomorskim. Pan Piotr oprowadził przedszkolaki po całym obiekcie, bardzo ciekawie opowiadając historię Kołobrzegu i Polski. Wspaniałe eksponaty oraz pojazdy wojskowe budziły ogromne zainteresowanie a możliwość wejścia do niektórych z nich było wielką frajdą.

5 czerwca muzeum zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wesołe świętowanie w godz. 12:00-20:00. Nie może Was tam zabraknąć !