Zajęcia otwarte w grupie Wesołków

W październiku grupa Wesołków zaprosiła rodziców do wspólnej pracy i zabawy. Tematem naszych zajęć były: „Jesienne zabawy” .

Spotkanie z rodzicami rozpoczęliśmy od rozwiązywania zagadek i od rozpoznawania rzeczy ukrytych w worku za pomocą dotyku.

Dzieci świetnie poradziły sobie z tym zadaniem.

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały również swoje umiejętności liczenia kasztanów – układały tyle kasztanów ile usłyszały dźwięków wygrywanych na bębenku.

Zabawa przy pomocy chusty animacyjnej wprowadziła wszystkich w jesienna pogodę  –  naśladowanie deszczu wiatru ruchem ciała.

Na zakończenie spotkania „Wesołki” z pomocą rodziców wykonały wspólną pracę plastyczną pt.: „Jesienne pejzaże”.
     Dziękujemy rodzicom za przybycie do przedszkola i udział w jesiennych zajęciach otwartych.