Bohater tygodnia w grupie Wesołków

W ubiegłym tygodniu bohaterem tygodnia w grupie Wesołków został Wiktor, który wspólnie ze swoją mamą i młodszym bratem Franiem odwiedzili naszą grupę.

Rodzice Wiktora przygotowali prezentację ze zdjęciami oraz zdradzili wiele ciekawostek o Wiktorze, którego największą pasją są samochody oraz  piłka nożna. Ponadto Wiktor opowiedział i zaprezentował zdjęcia zrobione w trakcie wspólnego spędzania czasu z naszym grupowym krasnalem, który towarzyszył jemu w trakcie treningu piłki nożnej oraz w trakcie spacerów po parku i nad morzem.

Przedszkolaki słuchały z ciekawością prezentacji Wiktora i zostali poddani quizowi przygotowanemu przez tatę naszego bohatera, który wszyscy wspólnie bez żadnego problemu rozwiązaliJ.

Na koniec spotkania, Wiktor wspólnie ze swoją rodzinką przygotowali słodkie lizaki dla naszych przedszkolaków.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.