Spotkanie z Wandą Chotomską

We środę 12 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z naszą patronką, a właściwie matką chrzestną, jak sama się nazwała, Wandą Chotomską. Oglądając krótki film z uroczystości nadania imienia, tejże poetki, naszemu przedszkolu wszystkie dzieci mogły zobaczyć jak wyglądała, poruszała się i mówiła wielka polska pisarka, autorka wierszy i opowiadań dla dzieci. Przedszkolaki z każdej grupy zaprezentowały na scenie wiersze, układy taneczne do piosenek, których teksty wyszły spod pióra autorki. Na koniec rozstrzygnięty został  konkurs plastyczny pt:”Zabawy z wierszami Wandy Chotomskiej”. Dzieci otrzymały zasłużone dyplomy i nagrody. Było pięknie, kolorowo i różnorodnie. Jeśli chcecie zobaczyć zapraszamy do galerii zdjęć.