Czytanie na dywanie w grupie Nieśmiałków

W ostatni piątek w naszej grupie odbyło się „Czytanie na dywanie” w wykonaniu Pani Oli –mamy Marcela. Pani Ola opowiedziała o bajkach jakie zazwyczaj czytaj Marcelowi i jego bratu na dobranoc. Wspólnie z mamą Marcela zostały wybrane bajki do czytania. Jedna z bajek opowiadała o tym aby nie oceniać nikogo po tym jak wygląda bo można się bardzo pomylić. Nieśmiałki były bardzo zaciekawione bajkami i bardzo miło spędziły czas z Panią Olą. Dzięki czytaniu dzieciom wzbogacamy ich wyobraźnię jak również słownictwo. Na zakończenie wizyty naszego gościa Nieśmiałki w ramach podziękowania dla mamy Marcela wykonały piękne rysunki z bohaterami bajek. Niespodzianką pod koniec rysowania była wizyta Pani Agnieszka –mamy Maksa. Pani Agnieszka przyniosła dzieciom do pokazania świnkę morską. Wszystkie dzieci delikatnie starały się pogłaskać zwierzątko, a niektóre Nieśmiałki nawet odważyły się wziąć na ręce małego pupila. Mama Maksa sprawiła wielką niespodziankę i niezapomniane wrażenia dzieciom. Dziękujemy Pani Agnieszce i Pani Oli za zaangażowanie się w aktywne życie grupy.
Zapraszamy rodziców do wspólnego czytania dzieciom na dywanie.