Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwa

Przedszkolaki na Dzikim Zachodzie

W dniu 4 czerwca dzieci z Przedszkola nr 2 miały okazję wczuć się w scenerię dzikiego zachodu w miasteczku rozrywki Dziki Zachód w Kołobrzegu – Zieleniewie. . Na miejscu powitały nas pięknie ubrane Kowbojki i Kowboje, którzy byli jednocześnie naszymi przewodnikami. Pobyt zaczęliśmy od zwiedzania miasteczka. Mogliśmy zobaczyć jak dawniej wyglądało życie na Dzikim Zachodzie, porozmawiać z kowbojami. Widzieliśmy indiańskie tipi i strzelnicę,.

Nikt nie nudzili się ani trochę. Przedszkolaki z uśmiechem i wypiekami na buziach uczestniczyły w zabawach. Próbowaliśmy swych sił podczas strzelania z łuku. Zwiedzaliśmy małe zoo. Spodobały nam się milutkie króliki, małe kózki, lamy no i oczywiście kucyki, które pozwalały się głaskać po pysku.

Każdy z nas miał możliwość przejażdżki koniem i bryczką. Dodatkową atrakcją były trampoliny, na których szaleliśmy bez końca, oraz przejażdżka na westernowej karuzeli. Chwilę odpoczynku wykorzystaliśmy na posiłek – pyszne bułeczki, soki owocowe i banany. Były także prawdziwe pokazy kaskaderskie, które zrobiły nad dzieciach duże wrażenie a na końcu wszyscy opadliśmy z sił prosto do Ciuchci, która zawiozła nas prosto do Przedszkola na obiad. A teraz już czekamy na następną taką wyprawę, bo my się niczego nie boimy!

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status