Półkolonie z Muzyką – zaproszenie dla najmłodszych uczestników

Szanowni Państwo!

Jesteśmy organizatorami Półkolonii z Muzyką 2020, które odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu.

Zapraszamy dzieci od 6 roku życia! W związku z tym serdecznie prosimy o umieszczeniu informacji o półkoloniach (załącznik do tej wiadomości) w swojej placówce/na stronie internetowej/na stronie facebook.

Jeśli byliby Państwo uprzejmi umieścić nasze plakaty bądź ulotki w przedszkolu – bardzo prosimy o informację zwrotną. Przyniesiemy Państwu wszystkie materiały.

Będziemy bardzo wdzięczne za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o naszej inicjatywie, a my gwarantujemy, że Państwa dzieci będą zachwycone zabawą z nami!

Krótko o nas:

Fala Muzyki to nowe miejsce na edukacyjnej mapie Kołobrzegu. Oferujemy zajęcia z zakresu edukacji muzycznej, zarówno grupowe jak i indywidualne. Od września 2020 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na lekcje śpiewu. emisji głosu. Prowadzić je będzie Ewa Szydłowska – absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz studentka śpiewu solowego. Jej uczniowie niejednokrotnie wracają z konkursów jako laureaci. W zakresie zajęć grupowych zajęcia prowadzone będą przez Maję Lewicką – absolwentkę kierunku edukacja muzyczna i dyrygentura chóralna. Po ukończeniu studiów Maja zajęła się ściśle zajęciami z dziećmi najmłodszymi – przede wszystkim bazując na wiedzy pozyskanej z jedynych w Polsce kursów Gordonowskich.

Zapisując dzieci na Półkolonie z Muzyką mają Państwo pewność wykształconej, przygotowanej kadry, różnorodności zajęć oraz rozwijania umiejętności muzycznych (i nie tylko!) dzieci.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdeczne,

Fala Muzyki