DZIEŃ KONWALII

W Regionalnym Centrum Kultury, w dniu 16 maja 2019r. świętowały przedszkolaki z dziesięciu kołobrzeskich przedszkoli publicznych i prywatnych Dzień Konwalii. Motywem przewodnim tegorocznego Święta było wychowanie do wartości kształtujące postawę dziecka wrażliwego na potrzeby drugiego człowieka.

Nasze przedszkole podobnie jak wszystkie kołobrzeskie przedszkola chętnie włącza się w przedsięwzięcia o charakterze charytatywnym.

W tym roku Medalem Konwalii zostali uhonorowani Wolontariusze WOŚP z grupy „Basia Biela i Przyjaciele”, którzy od wielu lat swoimi działaniami przyczyniają się do poprawy warunków życia dzieci wymagających specjalistycznego wsparcia.

Miłym zaskoczeniem dla Przedszkola Rodzinnego Mądrowscy było uhonorowanie przez Zarząd Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie statuetką Przyjaciel Dziecka za wieloletnią pracę na rzecz dobra dzieci, za profesjonalizm i najwyższą jakość wychowania.

Odznaką Przyjaciel Dziecka wyróżniono również dyrektorów przedszkoli miejskich: Dorotę Warzocha dyrektora Przedszkola nr 2, Anetę Buczkowską dyrektora Przedszkola nr 6 i Danutę Adamczyk dyrektora Przedszkola nr 8. Serdecznie wszystkim Gratulujemy.

Na scenie RCK zaprezentowały się wszystkie dzieci, które przedstawiły program słowno-muzyczny przygotowany wspólnie z panie: Jolantę W. -O, Karolinę G., Paulinę D. i Marcelinę S. Goście wyraźnie wzruszeni dziękowali za udział w uroczystości, która dała im możliwość przeżycia pięknych chwil.