Nasze Grupy
Aktualności
Administracja
Media
  • Facebook
Archiwum

Archive for the ‘Nasze Grupy’ Category

Dzień Mamy i Taty w grupie Gapci

Dzień Mamy i Taty w grupie Gapci
Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 11.06.2019r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne obrazki i laurki . Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

W bajkowym świecie Grupa Gapcie

Podczas zajeć otwartych w grupie Gapci rodzice wraz z dziećmi rozwiązywali zagadki słowne i dźwiękowe, przyporządkowywali rekwizyty do bajek, tańczyli w rytm muzyki, a na koniec tworzyli przepiekne kukiełki. Brawa dla wszystkich uczestników zabawy!!!

Grupa Wesołki – Zuzanna Wiolonczelistka.

W grupie Wesołków Zuzia prezentowała swoje zdolności gry na wiolonczeli.
BRAWO! BRAWO! BRAWO!

Rozgrywki Piłkarskie W Przedszkolu Nr7 Grupa Wesołki

Grupa Wesołków brała dzielny udział w rozgrywkach piłkarskich rozwijając swoje umiejętności fizyczne.

Zajęcia otwarte Grupa Wesołki

Grupa Wesołków zorganizowała wesołe zajęcia popołudniowe.

W Indiańskiej wiosce- popołudniowe spotkanie z rodzicami w grupie Mędrków

Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego. Toteż dzień 13  czerwca 2019 roku był dobrą okazją, żeby zaprosić rodziców raz jeszcze do przedszkola i razem spędzić miłe chwile. Spotkaliśmy się w „Indiańskiej wiosce” podczas indiańskich zabaw plemienia „Tik-taka”. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA CZYNNY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POPOŁUDNIOWYCH:)

Zapraszamy do galerii:

 

Biedronkowy Dzień Mamy i Taty

5 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której dzieci z grupy Mędrków zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi, przedstawiając historię pewnej biedronkowej rodziny.

Na tę okoliczność całą grupa wystąpiła w strojach biedronek przedstawiając historię biedronek- mamy, taty i ich dzieci. Mędrki recytowały też wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły „Biedronkowe tango”, a do tego dodały serdeczne słowa podziękowania za rodzicielską miłość, troskę, opiekę i dobre serce.

Wszystkim występom przyglądali się uśmiechnięci, a jednocześnie bardzo wzruszeni rodzice, którzy oklaskiwali kolejne popisy swoich dzieci. Nie zabrakło uśmiechów, dobrego humoru, a nawet szczerych uścisków.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają wzmacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wycieczka Mędrków z okazji Dnia Dziecka

W dniu 03.06.2019r. dzieci z grupy Mędrków wybrały się na wycieczkę do Bałtyckiego Parku Dinozaurów we Wrzosowie k. Kamienia Pomorskiego. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od spaceru ścieżką edukacyjną, wiodącą poprzez poszczególne okresy geologiczne, gdzie uczniowie oprócz oglądania wielkich modeli dinozaurów mieli możliwość poznania wielu ciekawostek dotyczących czasów prehistorycznych.

W obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów znajduje się również Park Safari na terenie którego mogliśmy zobaczyć rzadkie gatunki zwierząt, jak choćby pochodzący z Australii biały kangur Walabia Bennetta, jelenie mandżurskie, alpaki, lamy, strusie Emu, owce, kozy kameruńskie, muflony oraz świnki wietnamskie. Jednak najwięcej emocji i uśmiechu dostarczyła dzieciom możliwość aktywnej zabawy parku linowym oraz w krainie dmuchańców. Niewątpliwie ciekawą atrakcją była również przejażdżka Dino-pociągiem 

Po harcach na placach zabaw w pełnym słońcu ( dziękujemy za trzymanie kciuków za pogodę, która wspaniale nam dopisała) nadszedł czas na powrotu do przedszkola. Dzieci po tak wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu spały jak aniołki w autokarze śniąc z całą pewnością o dalszych zabawach w tym wspaniałym pełnym przygód miejscu.