Bohater Tygodnia w grupie Gapci

W ramach projektu w każdy piątek losujemy dziecko, które będzie w następnym tygodniu bohaterem.
W miesiącu lutym Bohaterem tygodnia został Piotrek Z., który zaprezentował zdjęcia z dzieciństwa, zdjęcia z Parku Dinozaurów z Solca Kujawskiego, a także opowiedział o swojej ulubionej zabawce i książce o baśniach i bajkach, a przede wszystkim pokazał swoje trzy chomiki.
Kolejnym Bohaterem Tygodnia została Lena J. która wraz z mamą przygotowała ciekawą prezentację o swoim dzieciństwie, wycieczkach a przede wszystkim zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i taneczne odsłaniają nam sukcesy z tańca baletowego.
Ostatnim Bohaterem Tygodnia w miesiącu lutym został Adam W., który wraz z tatą pokazał nam liczne zdjęcia z dzieciństwa, z różnych wycieczek, oraz przedstawił nam swoje umiejętności narciarskie i piłkarskie.Trzymamy kciuki i życzymy licznych wygranych meczy.
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i miły spędzony z nami czas.