VII Przegląd Piosenki Angielskiej

„My Favourite Song”, czyli „Moja ulubiona piosenka” to temat przewodni VII Przeglądu Piosenki Angielskiej, organizowanego przez przedszkole Morska Kraina. W tym roku udział
w przeglądzie wzięły dzieci z wielu kołobrzeskich placówek publicznych i niepublicznych. Bajeczną Dwójeczkę reprezentowało 7 dziewczynek z grupy Nieśmiałków.
Pod czujnym okiem pani Agnieszki i Karoliny dziewczynki przygotowały pokaz wokalno – taneczny do znanego i lubianego utworu zespołu The Tokens pt. „The lion sleeps tonight”.
Kolorowe stroje i egzotyczne rytmy przeniosły nas na chwilę w inny kraniec świata. Dziewczynki bardzo profesjonalnie podeszły do wykonania zadania, a sam występ prezentował się świetnie. Podobnie jak dzieci z pozostałych placówek, czego gratulujemy zarówno występującym, jak i nauczycielom, którzy włożyli wkład w ich przygotowanie. Obcowanie z językiem angielskim w formie zabawy pozwala na poznanie wielu nowych słów, poszerzenie zakresu słownika biernego, a przede wszystkim przełamanie bariery językowej.
Dziękujemy Morskiej Krainie za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok. Dziękujemy także rodzicom, którzy włączyli się aktywnie w przygotowanie dzieci do występu.
Zapraszamy do galerii!